unnamed

unnamed
LIS 04 2022

Výroba stěn z mechu Česká republika

Články, Inzerce

Můžete mít doma pravou přírodní mechová stěna koupit, kterou můžete mít za přijatelné ceny.

Co je mechová stěna

Výroba stěn z mechu je jedním z profilů naší práce. Našim klientům nabízíme širokou škálu cenově dostupných možností. Takže každý si vybere ideální možnost pro sebe.

Takové stěny jsou nejen estetické, ale také praktické a funkční. Použití stabilizovaného mechu pro dekoraci stěn vám umožní zlepšit zvukovou izolaci, protože rostliny jsou dobré v udržení zvuku. Výroba mechových stěn je navíc oblíbená i díky tomu, že takové stěny zabraňují tepelným ztrátám. Takže ve vašem bytě, domě nebo kanceláři bude vždy teplo, ticho a pohodlí.

Je třeba si také uvědomit, že kupte si mechovou stěnu se provádí s použitím přírodních substrátů. Materiály nevylučují tělu nebezpečné látky ani při delším používání, takže stěna je šetrná k životnímu prostředí a lze ji instalovat i do dětského pokoje.

K výrobě stěn se používá přírodní mech, který se ručně sklízí v ekologicky čistých oblastech. U obrazů se vybírá jen ten nejlepší mech, který splňuje řadu kritérií. Mech prochází několika fázemi výběru, takže rostliny budou vypadat úžasně.

Vysoce kvalitní stabilizovaný mech na zeď působí velmi přirozeně a stylově. Taková stěna vám vydrží minimálně 10 let. Přírodní šťávy jsou totiž nahrazeny kvalitními umělými impregnacemi. Používá se také certifikovaná barva, která mechu dodá požadovaný odstín. Barva nevybledne ani při delším používání.

Výhody mechových stěn

Taková stěna ozdobí váš dům, byt nebo kancelářské prostory. Dnes návrháři aktivně používají mech a vyvíjejí moderní návrhy interiérů. Stěnu lze vyrobit v naprosto jakémkoli stylu. Vše závisí na individuálních přáních klienta a vlastnostech místnosti, pro jejíž návrh je stěna potřebná. Jsme schopni splnit i tu nejsložitější zakázku.

Takové stěny mají mnoho výhod. Za prvé, jsou zcela šetrné k životnímu prostředí. Za druhé, udrží si svůj reprezentativní vzhled po dlouhou dobu, takže nebudete muset dlouho přemýšlet o opravách.

Materiály, které používáme k výrobě, jsou zcela hypoalergenní. Lze je tedy instalovat do dětského pokoje nebo ložnice. Materiály neobsahují toxické látky, takže jejich použití je zcela bezpečné. Široká škála provedení je dalším plusem takových stěn. Koneckonců, můžete si vybrat nejlepší možnost pro uspořádání absolutně jakéhokoli prostoru. Náklady na zhotovení stěn jsou také minimální, takže nákup si může dovolit každý.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup