ŘíJ 14 2016

Výhodná zástava auta a dalších vozidel

Články, Inzerce

Vlastníte dopravní prostředek a potřebujete peníze pro zaplacení nezbytných poplatků nebo k investování do svých potřeb? Potom obě dvě věci spojte v jeden praktický celek a dosáhněte svého. Jsou to půjčky od autozastavárny, jež vám budou nápomocny v různých životních situacích.

Peníze, které obdržíte během 30 minut oproti svému vlastnímu automobilu, respektive jej zastavíte ve prospěch konkrétní společnosti. Příjemné na celém procesu je, že vůz lze v případě potřeby i nadále využívat.

Zastavte libovolný dopravní prostředek

Obrátíte-li se v tomto případě na jedničku současného trhu, padne volba na Autozastavárnu zastavuz.cz. Ta působí po celém území České republiky a je schopna zastavit vozidlo libovolné značky, počtu najetých kilometrů a celkového stáří. Výjimkou nejsou ani motocykly, lodě a letadla.

zastavvuzVždy je odborníkem oceněna hodnota vozidla. V rámci programu Money & Store lze získat až 80 % z ceny vozu. Dopravní prostředek však musíte odstavit na zabezpečené parkoviště, kde bude zároveň řádně pojištěn.

Pakliže chcete automobil i nadále využívat, je tu služba Money & Drive. Zástava auta a dalších vozidel je velice flexibilní a přináší spoustu zajímavých výhod.

Proč využít zástavy auta?

Vedle rychlého nabytí peněžních prostředků do 30 minut je to i řada ostatních faktorů, jež vás přesvědčí o kladech tohoto řešení.

  • Minimální administrativní náročnost
  • Bez prokazování velikosti příjmu
  • Bez nahlížení do registru neplatičů
  • Vysoká diskrétnost

Autozastavárna poskytuje profesionální služby nejenom fyzickým osobám, ale také komerčním subjektům. Na ty čeká kupříkladu daňové zvýhodnění. Součástí zástavy je i finanční poradenství, jež možná pomůže vyřešit vaší nevlídnou peněžní situaci. Zkrátka komplexní servis se vším všudy.

Neotálejte a získejte peníze do několika desítek minut. Na rozdíl od banky uspěje naprosto každý.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Directory powered by Business Directory Plugin