KVě 01 2018

Vsaďte na betonové podlahy nové generace

Články, Inzerce

Dostali jste se do fáze výstavby rodinného domu a rozmýšlíte nad podlahami v hrubé stavbě? Pak je třeba zamyslet se nad tím, jakému řešení a vůbec procesu vylévání dáte přednost. V tomto směru se vám nabízí hned několik možností.

Jestliže však dáváte zelenou kvalitě, rychlosti a dlouhověkosti, padne volba na lité betonové podlahy. V jejich prospěch hovoří přemíra nejrůznějších faktorů, s nimiž vás následně seznámíme.

Betonové podlahy a jejich výhody

V první řadě lze hovořit o zvýšené pevnosti lité betonové podlahy. Tu můžete očekávat nejenom v ohybu, ale také v tlaku. S klasickým cementovým potěrem jde v podstatě o nesrovnatelné řešení, protože pro tento typ podlahy hovoří dvojnásobné hodnoty.

Příjemným zjištěním pro vás bude určitě fakt, že betonové podlahy nevyžadují velkou konstrukční výšku. Ta se pohybuje kolem 30 milimetrů, tudíž ušetříte nejenom na celém množství, ale ulevíte i samotné nemovitosti v případě váhového zatížení.

Výhody lité betonové podlahy mohou každopádně nabývat ještě mnoha dalších podob.

  • Ideální řešení pro podlahové vytápění, a to především díky vysoké tepelné vodivosti.
  • Jde o profesionální bez-spárové řešení zapříčiněné minimální smrštitelností.
  • Rychlost procesu vylévání.

Lité betonové podlahy realizované speciální technikou

A víte, co je na všem to nejlepší? Lité betonové podlahy si můžete nechat vylít bez toho, aniž byste se báli jakéhokoliv nepořádku na stavbě. To vás opravdu čekat nebude. K nemovitosti přijede pouze jeden velký domíchávač, ve kterém dojde k výrobě požadované směsi. Ten si přiveze vše potřebné, dokonce včetně dostatečného množství vody.

Tak neváhejte a nechte si vylít betonové podlahy během pár hodin a už po dvou dnech budou pochozí. Podlahové vytápění budete moci spustit po uplynutí sedmi dnů. I to jsou přednosti hovořící ve prospěch tohoto stavebního materiálu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Directory powered by Business Directory Plugin