prijimacky nacecisto

prijimacky nacecisto
SRP 21 2022

Přijímačky nanečisto dokonale připraví vaše dítě na přijímačky CERMAT

Články, Inzerce

Chtěli byste, aby vaše dítě studovalo na gymnáziu či střední škole s maturitou? V tom případě je září ideálním časem začít s přípravou na přijímačky z matematiky a českého jazyka, které jsou podmínkou pro studium na střední škole a gymnáziu. Chcete-li, aby byla příprava nejúčinnější? Pak zahrňte do přípravy přijímačky nanečisto, které se postarají o dokonalou přípravu vašeho dítěte.

Přijímačky nanečisto zvýší šance na přijetí

Přijímačky nanečisto poskytují velice efektivní přípravu, jelikož se zaměřují nejen na znalosti dítěte, ale také seznamují žáky s nejvhodnějšími a nejrychlejšími postupy řešení jednotlivých úloh a upozorňují na nejčastější chytáky, které se v testech pravidelně vyskytují. V rámci přijímaček nanečisto si tak dítě osvojuje různé strategie řešení úloh, jež mu pomohou k získání většího počtu bodů.

Obeznámí dítě s formátem a průběhem přijímaček

Přijímačky nanečisto také žáky seznámí s formátem a průběhem přijímaček. Díky tomu tak získá žák reálnější představu o tom, jak testy probíhají a bude tak na testy na přijímačky daleko lépe připraven. U přijímaček je totiž zvládání trémy a nervozity stejně důležité jako samotné znalosti. Přijímačky nanečisto s tímto počítají, proto zahrnují v rámci přípravy simulaci „ostrých“ testů. V rámci přípravy si tak žák testy několikrát vyzkouší a bude lépe připraven na „ostré“ přijímačky z  matematiky a českého jazyka.

Poskytnou zpětnou vazbu

Díky přijímačkám nanečisto také žák zjistí, kde má mezery. Díky tomu tak bude moci přípravu na přijímačky orientovat správným směrem. Přijímačky nanečisto online také poskytnou porovnání s ostatními žáky, takže bude žák vědět, jak je potřeba zabrat, aby se dostal na vysněnou školu. Rodiče navíc získají přehled o tom, jak příprava dítěte probíhá a zda přípravu nefláká.

Více informací o přijímačkách nanečisto získáte na webových stránkách nanecisto.online.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup