ČVC 26 2018

Nezapomenutelná dovolená na Vysočině

Články, Inzerce

Plánujete rodinnou dovolenou v České republice? Pak určitě hledáte vhodný tip, který vás zavede na místo, kde si se svými dětmi či přáteli nadmíru užijete a odnesete si spoustu nezapomenutelných zážitků. Taková dovolená v ČR, na níž budete ještě hodně dlouho vzpomínat.

Pakliže je tohle přesně váš cíl, přinášíme vám praktické doporučení, z něhož budete doslova nadšeni. Prozradíme vám, jak může vypadat báječná dovolená v Česku, na níž můžete vyrazit v libovolném počtu a na jak dlouho budete chtít.

Poznejte Šikland na vlastní oči

Svět, který vás baví. Tak přesně tímto celkem výstižným mottem se prezentuje jeden z největších přírodních areálů v ČR tohoto typu. Šikland je místem, kde dovolená na Vysočině začíná, ale také končí. Prostor, kde na vás čeká spousta vyžití rozděleného do tří areálů.

  • Šiklův Mlýn
  • Strašidelný zámek Draxmoor
  • Motosport military – offroad areál

V okamžiku, kdy navštívíte Šikland, dostane se vám možnosti využít některé z deseti originálních a chutných restaurací. Vybírat si mimo jiné můžete až ze sedmi charakterově odlišných typů ubytování. Dovolená s dětmi v České republice díky takové nabídce může nabývat nekonečných podob a je pouze na vás, jak ji prožijete.

Zábavy více než dost

Šikland, to však není jen originální nocleh a lahodná gastronomie. Jednou z největších předností tohoto areálu je totiž zábavný program nabývající bezpočtu podob. Až dvacet devět odlišných aktivit od jízdy na koních až po půjčovnu kostýmů ve vás zanechá zážitky a příjemné pocity. Pokud vás tedy čeká rodinná dovolená v ČR, pak neváhejte a prožijte ji právě na tomto místě.

Nemusíte opouštět Českou republiku, zažijete něco neotřelého a vaše děti budou snít o tom, že se do Šiklandu budou moci co nevidět navrátit. Zábava pro děti i dospělé pod taktovkou profesionálů je zkrátka tou nejlepší volbou pro nadcházející dovolenou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Directory powered by Business Directory Plugin