Sqele s.r.o.

Sqele s.r.o.

Můžeme Vám uvést stovky důvodů, proč právě my jsme ti lepší a jiní, ale my t ěchto stovek důvodů Vám vybereme jen ty podstatné, moudry, které vedou směrem k vyšší efektivitě a odlišují nás od ostatních. Pracovat a spolupracovat do námi je radost, každé Vaše přání a podnět je pro nás výzvou ke zlepšování. U nás uložená data si můžete stahovat a zálohat směrem k Vaší straně přes naše API rozhr Trh je nabídkami přesycen, i přesto někde prostě stojí za to inzerovat a zkusit i další služby.
Průběžná investice do SEO a optimalizace obsahu
Velká část našeho obratu je pravidelně měsíčně investována k průběžné a efektivní optimalizace, tak aby jsme na často vyhledávaná klíčová slova obsazovali přední pozice při vyhledávačích. Vše získáte od nás ihned bez zbytečného čekání, nemusíte nic složitě vymýšlet, všechny naše služby a produkty jsou léty prověřené stovkami realitní kanceláří. Nezapomeňte, že v administraci Eurobydleni. Platíme si nezávislé měření společností netMonitor. Naše komplexnost spočívá po třech pilířích, prvním jim účinná a efektivní inzerce k našich realitních portálech, druhý pilíř jim zastoupen realitním SW Urbium kvůli řízení všech procesů a třetím pilířem jsou webové stránky kvůli realitní kanceláře. Pravidlně obsazujeme 4 či 5 pozici mezi těmi největšími a nejznámějšími. Sreality rozhraní.
Nízké náklady v provoz služeb
Obsluhujeme stovky realitních kanceláří, téměř platících 1000 RK inzeruje a může se díky tomu těšit desítkám a stovkách dotazů a efektivně prodaných či pronajatých nemovitostí.
Vstřícný přístup
Čeho si naši klienti za dlouhá roky váží je náš vstřícný, příjemný a převším lidský přístup. sk a navíc získáte inzerci dalších 9 realitních portálech
Realitní software Urbium, pro snadnou správu celé agendy realitní kanceláře
WWW stránky pro realitní kanceláře (moderní, poslední responzivní, individuální řešení)
Všechny moduly spolu vzájemně spolupracují, stačí vkládat nemovitosti, automaticky se inzerují, exportují či zobrazují k Vašich stránkách.
Důmyslný online systém nakládání s poptávkami a nabídkami
Eurobydleni. sk a navíc získáte inzerci dalších 9 realitních portálech

,
Directory powered by Business Directory Plugin