SRP 04 2018

Valeon servis s. r. o.

Půjčovna elektrocentrál s působností po celé ČR. Elektrocentrály malého i velkého výkonu, mobilní i stacionární. Spolehlivé a hlavně za rozumné peníze.

PRO 19 2017

Půjčovna EKOLUX

Půjčovna čistících strojů Ekolux nabízí k pronájmu čistící stroje značky Kärcher. Nabízíme stroje na čistění koberců, brusky na parkety s odsáváním, jednokotoučové mycí stroje, průmyslové vysavače, vysokotlaké mycí stroje a podlahové mycí stroje.

SRP 11 2017

Půjčení minibagru

Půjčte si od nás minibagr YANMAR sv8 a rychle, bezpečně, bez námahy si vykopejte, cokoliv zrovna potřebujete. Naše minibagry se dostanou téměř všude a ušetří vám spoustu práce. Půjčíme vám i ostatní techniku a vybavení za skvělé ceny.

LED 30 2017

Ski-learning.com

Ski-learning.com nabízí spolehlivé a zkušené instruktory lyžování, snowboardingu, skialpinismu a běžeckého lyžování. Zprostředkováváme lyžařské instruktory z celé České republiky pro děti i dospělé.

ČVC 08 2016

Prague Car Sharing s.r.o.

Prague Car Sharing s.r.o. disponuje vozovým parkem skládající se z automobilů značky Škoda, využívaných zejména přepravními společnostmi a společnostmi provozujícími taxislužbu.

ČVN 29 2016

Půjčení dodávky Praha

Potřebujete odstěhovat gauč nebo skříň? Nebo jet s přáteli na dovolenou? Nabízíme k pronájmu dodávky a minibusy za nejlepší ceny. Na všechna naše vozidla Vám stačí řidičské opravnéní jako na automobil.

DUB 15 2016

Dodávky Express

Půjčovna a pronájem dodávek a mikrobusů Naše společnost Fibo Trading, sídlící v Praze – Lahovicích, vlastní a provozuje od roku 2008 moderní vozovou centrálu – rozsáhlý vozový park s vlastním servisním zázemím.Garantujeme Vám vždy nejlepší ceny, dokonalý technický stav vozidel a nadstandardní služby.

LED 20 2014

Půjčovna lodí Tábor Lužnice

Levná půjčovna kanoí, raftů v Táboře nejen na Lužnici. Ceny od 100,-/loď. Doprava lodí, parkování. Lodě Vydra, Samba, Colorado, Baraka, Bert, Viking.

Vložit nový záznam
Profesionální a rychlé založení s.r.o. s garancí nejpozději do 10 dní. Možnost využít virtuální kancelář a to na Praze 1, 2, 3 a 9.

Web o bydlení a zařizování
Rychlé hledání

Directory powered by Business Directory Plugin