BřE 23 2018

Digireality.cz – realitní inzerce

Vyhledávání realitních inzerátů nebylo nikdy jednodušší. Zobrazení desetitisíců inzerátů ze stovek realitních kanceláří na jednom místě. Jednoduché zobrazení na mapě.

LIS 20 2017

Tomáš Vrána – Reality

Jmenuji se Tomáš Vrána a jsem realitní makléř, který se pohybuje na trhu již řadu let. Specializuji na prodeje/pronájmy nemovitostí od bytových jednotek až po prodeje komerčních nemovitostí (hotelů, penzionů a pozemků).

ŘíJ 10 2017

Inspekce nemovitostí – Ing. Petr Škoda

Ať už prodáváte nemovitosti nebo ji nakupujete měli byste si zařídit inspekci nemovitosti. Jako prodávající nemovitosti dáváte kupujícímu najevo a hlavně důkaz, že nemovitost je právě v takovém stavu v jakém je a že před ním nic neskrýváte. A naopak, když už nemovitost, dům či byt kupujete a necháte si udělat inspekci nemovitosti, tak si…

Read the rest

Zář 23 2017

Inspekce nemovitostí – Ing. Jiří Čížek

Inspekci nemovitosti provádí certifikovaný inspektor nemovitosti, který posuzuje nemovitost z různých pohledů. Mezi tyto technické pohledy patří statika domu, izolace proti vodě, povrchy, technické zařízení a další.

Zář 17 2017

Inspekce nemovitostí – Jiří Hlavín

Kupujete dům nebo byt a nechcete koupit „zajíce v pytli“? Chystáte se na převzetí domu nebo bytu od realizační firmy nebo developera? Požadujete inspekci se zárukou za budoucí vady?

BřE 11 2015

Realitymat.cz

Realitní inzertní server na kterém najdete zvýhodněné nabídky nemovitostí. Podporujeme a propagujeme nabídky pronájmů bytů a domů se sníženou provizí. Hledejte bydlení chytře.

LED 05 2015

Prodej domu bez realitky

Chcete prodávat dům, či byt, ale nevíte jak na to? Nechcete se obracet na pochybné realitní kanceláře? Pak se obraťte na nás a my Vám s tím pomůžeme.

Rychlé hledání

Directory powered by Business Directory Plugin