BřE 10 2018

Macek Legal

Advokátní kancelář Mgr. Daniela Macka poskytuje komplexní právní služby se zaměřením na právo obchodních korporací, závazkové právo, vymáhání pohledávek, občanské právo a právo duševního vlastnictví.

PRO 16 2017

Advokátní kancelář Hradec Králové, Česká republika

Advokátní kancelář Hradec Králové se dlouhodobě specializuje na Právo duševního vlastnictví – tj. Autorské právo a Právo průmyslového vlastnictví. Při zastupování žalovaných v soudních sporech s kolektivními správci OSA, INTERGRAM, OAZA, filmovými distributory (Bontonfilm, Hollywood, apod) a s Českou protipirátskou unií zaznamenala po celé České republice již desítky významných úspěchů, a to ve sporech o…

Read the rest

BřE 21 2017

Pomoc podnikatelům Praha

Pomáháme podnikatelům k lepším výsledkům našimi podpůrnými komplexními službami. Od založení sro, přes marketingové a reklamní služby, po profesionální účetnictví a právní poradenství. RTB holding a.s.

SRP 14 2016

Práce

Web o práci a jejích aspektech. jak si poradit v práci a s pracovní legislativou. na co má zaměstnanec zákonný nárok. Rady a tipy.

Vložit nový záznam
Profesionální a rychlé založení s.r.o. s garancí nejpozději do 10 dní. Možnost využít virtuální kancelář a to na Praze 1, 2, 3 a 9.

Web o bydlení a zařizování
Rychlé hledání

Directory powered by Business Directory Plugin