LED 08 2019

M&K Auto Detail

1. Strojní leštění karoserií, renovace světlometů 2. Prémiové čištění interiérů, péče o kůži 3. Detailingové služby 4. Aplikační centrum 9H keramické ochrany vozidel – NANO CERAMIC PROTECT 5. Oprava defektů laku, úprava struktury laku.

PRO 16 2018

E-shop s nerez placatky a butylky

Naše nerezové placatky jsou skvělým společníkem do přírody nebo na hory. Jsme specializovaný obchod na nerez placatky, placatice a butylky. Nabízíme levné a přesto kvalitní samostatné placatky, nebo dárkové placatky v elegantních kazetách.

PRO 16 2018

Bezpečnostní a ochranné kurzy

Výcvik střelecké, taktické a zdravotní přípravy, bezpečnostní služby, ochrana osob a spoustu dalších kurzů nabízíme na našem portálu Hardtask.cz. Kurzy jsou dle náročnosti probírané tématiky rozděleny do několika úrovní, podle které zjistíte, jaký kurz je určen právě vám.

KVě 23 2017

Bezpečnostní zábradlí

Zabýváme se navrhováním a dodávkami strojních zařízení a realizacemi projektů technické podpory. Jsme výhradní dodavatel pro ČR produktů SlowStop, moderních bezpečnostních sloupků a zábradlí.

ČVC 02 2016

Anonymní akcie

Řešení ochrany soukromí a ochrany investic po zrušení anonymních akcií. Formy Trustu, offhore i onshore zahraničních společností na ochranu majetku. Anonymní akcie a anonymní vlastnictví aktiv pro zrušení anonymních akcií v České republice.

ČVC 15 2015

OchranaTelefonu.cz

Jsme mladý, začínající eshop, který se pomalu rozrůstá. V naší nabídce má doposud největší úspěch ochranné sklo na smartphony (tempered glass), nabídku tempered glass máme poměrně velkou, prakticky na většinu „normálních“ značek telefonu.

Vložit nový záznam
Profesionální a rychlé založení s.r.o. s garancí nejpozději do 10 dní. Možnost využít virtuální kancelář a to na Praze 1, 2, 3 a 9.

Web o bydlení a zařizování
Rychlé hledání

Directory powered by Business Directory Plugin