1 71

1 71
Zář 12 2022

Jak rychle rostou vousy? Přípravek na podporu růstu vlasů a vousů

Články, Inzerce

Startér podporuje a stimuluje růst vlasů a vousů. Bohaté složení vitaminu v kombinaci s aktivním prvkem Kopexil probouzí spící vlasové folikuly. Nevysušuje pokožku, má příjemnou vůni santalového dřeva.

Chtěl bys mít krásný a plný plnovous? Nejsi určitě sám. Ale pokud zrovna nejsi trpělivý tak se nejspíš vztekneš. Trvá to totiž až 4 měsíce. A ještě záleží na dalších faktorech, napříkladjestli dobře jíš, máš správné vitamíny v těle, a zda máš dobrou genetiku.

Ptáš se, kdy ti začnou růst vousy? Každému muži rostou vousy jinou rychlostí. Někomu vousy začnou růst už v pubertě, a to v plné parádě, ale někdo si na ty vousy musí počkat. Vevětšině případů je tomu tak, že vousy rostou až o 0,5 mm za den, takže až 1,5 mm za měsíc.Ale občas se může stát, že ty vousy ne a ne růst.

Když začínáš pěstovat vousy tak už po třech týdnech například zjistíš, jestli máš predispozice k růstu plnovousu anebo by bylo lepší to oholit. Ale flintu do žita neházej, pokud i po takové době máš holá místa. Takže jestli po vousech toužíš, tak bys měl pouvažovat o produktech na podporu růstu vousů. U nás třeba najdeš starter sprej, který je nejlepší pro úplné začátečníky v oboru růstu vousů a pěstování plnovousu.

Teď je otázka, jak jsi na tom ty. Jak rychle ti rostou vousy?

Tady se můžeš podívat na produkty, které ti pomůžou k vysněným vousům:

Starter sprej

Starter gel

Dermaroller

CO JE UVNITŘ?

Nejdůležitější je, že Starter obsahuje mnoho vitamínů, které pozitivně ovlivňují růst vlasů.

Mezi nimi je i Copexyl, který je známý svými schopnostmi zabraňovat vypadávání vlasů a vousů a naopak stimulovat jejich růst. To zní skvěle, že ano, pánové? 

Nebo třeba biotin. No, někteří lidé si uvědomují, jak biotin, známý také jako vitamin B7, dokáže zvýšit rychlost růstu folikulů. Je tedy docela důležité mít pro naše vlasy dostatek tohoto vitamínu. Bohužel se v těle neukládá příliš dlouho, proto je třeba biotin neustále udržovat v dostatečném množství. 

Další nezbytnou bílkovinou, kterou vaše vlasy potřebují, je hydrolyzovaný keratin. Tento protein pomáhá vyplnit drobné mezery v celém vlasovém stvolu. Představte si, že se do trhliny nalije cement. Přesně to dělá hydrolyzovaný keratin s vašimi vlasy.  

Naštěstí má startovací sprej všechny tyto složky a další vitamíny. Proto se nemusíte obávat o obsah. Více informací o jeho složkách najdete v části headandbeard.eu


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup