zastava
ŘíJ 26 2019

Jak funguje půjčka s ručením majetkem?

Články, Inzerce

Každý jistě zná klasické bankovní a nebankovní půjčky. Zajdete na pobočku a tam vás čeká hromada papírování, jako například dokládání příjmů a další procedury. Navíc ne vždy banka půjčku schválí. Existuje však mnohem snadnější a rychlejší řešení, než je úvěr u banky. Ukážeme vám, jak funguje půjčka s ručením zbožím a jaké položky jsou nejčastěji k tomuto účelu využívány.

Výhody půjčky s ručením

Aby vám byla banka ochotná půjčit, potřebuje vědět, že budete schopni splácet. Zjišťování vaší finanční stránky je zdlouhavé a nepříjemné. V tom se půjčka ručením autem, nemovitostí hodinkami či jiným majetkem značně liší. Jedná se o zástavu věcí, při které nepotřebujete předkládat svůj příjem ani jiné zbytečné papíry. Schopnost splácet je pojištěna majetkem, který si k ručení sami vyberete. Díky tomu je tento způsob nejen rychlejší a jednodušší, ale také bezpečnější. Když nebudete z jakéhokoliv důvodu schopni splácet, přijdete jen o předem danou věc, nikoliv o vše, co máte. Nehrozí vám žádné exekuce ani navyšování dluhu.

zastava

Co použít k zástavě?

Zastavit můžete jakýkoliv váš majetek. Nejčastěji jsou používány automobily. Důvodem je jejich vysoká cena. Dobré služby, jako je zastavárna aut Praha, vám navíc umožní vůz během zástavy využívat a současně s ručením s ním bez omezení jezdit. Díky tomu nemusí ani nikdo z vašeho okolí vědět, že jste si půjčili. Diskrétnost a profesionální jednání ze strany zastavárny jsou samozřejmostí. Zastavit lze osobní, terénní i sportovní auto, také náklaďáky, veterány, bagry, karavany, motorky a jiné vozy. Vedle těchto všech aut jsou také často zastavovány hodinky. U nich někteří lidé využívají i prodej, aby získali stejně rychle peníze a nemuseli nic splácet. Výkup luxusních hodinek různých značek nabízí posouzení odborníkem a férovou cenu ke spokojenosti obou stran. Za zástavu i za výkup získáte peníze ihned a v hotovosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Directory powered by Business Directory Plugin